zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Registar natjecatelja – Natjecatelj

Podatci o natjecatelju


ime: okgreškasamo za čitanje
prezime: okgreškasamo za čitanje
klub: okgreškasamo za čitanje

Registracija natjecatelja


Kup HR:
Sprint kup HR:
PreO kup HR:
MtbO kup HR:

Pregled promjena podataka o natjecatelju


trenutak ime prezime klub
2022-03-01 10:44:25 Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK
2021-10-14 14:00:00 Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK
2021-10-14 14:00:00 Sarolta Müller Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Filip Jancik KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK
2021-10-14 14:00:00 Boris Kastner Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Júlia Müller Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Corentin Tonneau OLV Eifel
2021-10-14 14:00:00 Karen OHara-Styles BAOC Bandits
2021-10-14 14:00:00 Laurent Compere O. Caennaise
2021-10-14 14:00:00 Roland Reisenberger O. Klosterneub.
2021-10-14 14:00:00 Lara Gantar OK Azimut
2021-10-14 14:00:00 Nicolas Ludovicy Coliege
2021-10-14 14:00:00 Betty De Meyer TROL Belgium
2021-10-14 14:00:00 Anne Heikoop OLifant
2021-10-14 14:00:00 György Pavlovics Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Eliška Škodová SK Zabovresky B.
2021-10-14 14:00:00 Michal Šrubař SK Zabovresky B.
2021-10-14 14:00:00 Éva Mező PVM Pécs
2021-10-14 14:00:00 Thomas Elgood Chigwell
2021-10-14 14:00:00 Anke Schmiedeberg LG Ost
2021-10-14 14:00:00 Péter Fodor Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Roko Kaniški OK Maksimir
2021-10-14 14:00:00 Jan Karlik KOS Tesla Brno
2021-10-14 14:00:00 Marten Lindroos Kimito SF
2021-10-14 14:00:00 Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B.
2021-10-14 14:00:00 Kari Lehto Turun Metsän.
2021-10-14 14:00:00 Tiina Suntila Turun Metsän.
2021-10-14 14:00:00 Zdeněk Olexa Expres Czech T.
2021-10-14 14:00:00 Göran Eriksson Kimito SF
2021-10-14 14:00:00 Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L
2021-10-14 14:00:00 Axel Biel Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK
2021-10-14 14:00:00 William Tonneau OLV Eifel
2021-10-14 14:00:00 István Fluck PVM Pécs
2021-10-14 14:00:00 Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B.
2021-10-14 14:00:00 Erich Göschl Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Dami Dojcar KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Martins Sijats Aluksne OK
2021-10-14 14:00:00 Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK
2021-10-14 14:00:00 Tomas Syrovy KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Guni Palme O. Klosterneub.
2021-10-14 14:00:00 Karl Vervoort TROL Belgium
2021-10-14 14:00:00 Alexander Vompe Omega Russia
2021-10-14 14:00:00 Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Luky Kapusta KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Maria Manova Omega Russia
2021-10-14 14:00:00 Zdeněk Blabla Expres Czech T.
2021-10-14 14:00:00 Nils Schmiedeberg LG Ost
2021-10-14 14:00:00 Magali Rauw OLV Eifel
2021-10-14 14:00:00 Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov
2021-10-14 14:00:00 Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK
2021-10-14 14:00:00 Arnulf Wolfram Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Martin Waldhauser OK Jiskra N. B.
2021-10-14 14:00:00 Liva Velkere Aluksne OK
2021-10-14 14:00:00 Tomas Kavan KOS Tesla Brno
2021-10-14 14:00:00 Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt.
2021-10-14 14:00:00 Jiri Gawel Expres Czech T.
2021-10-14 14:00:00 Balázs Müller Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Olga Müller Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Jaka Piltaver OK Brežice
2021-10-14 14:00:00 Ursula Roslof Kimito SF
2021-10-14 14:00:00 Vladimir John Expres Czech T.
2021-10-14 14:00:00 Elaine OHara-Styles BAOC Bandits
2021-10-14 14:00:00 Samuël Tonneau OLV Eifel
2021-10-14 14:00:00 Gordan Borković Škofjeloški OK
2021-10-14 14:00:00 Roman Sladič Škofjeloški OK
2021-10-14 14:00:00 Ralf Olander Kimito SF
2021-10-14 14:00:00 Barbara Kastner Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Jerzy Deptuła Energetyk Dych.
2021-10-14 14:00:00 Danko Szabo KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Juha Suntila Turun Metsän.
2021-10-14 14:00:00 Otto Venhauer OLC Union Vikt.
2021-10-14 14:00:00 Renate Biel-Pretting Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Marek Holik KOS Tesla Brno
2021-10-14 14:00:00 Eli Valach KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Dale Lucas BAOC Bandits
2021-10-14 14:00:00 György Pavlovics Zselici Tájfutók
2021-10-14 14:00:00 Matej Balogh KOB Sokol Pez.
2021-10-14 14:00:00 Christine Calvet Naturfreunde W.
2021-10-14 14:00:00 Rainer Eschlboeck Naturfreunde L